Halowa piłka nożna – Igrzyska Dzieci

Dnia 9.10.2023 na hali sportowej przy SP 1 w Starym Sączu odbyły się Mistrzostwa Gminy Stary Sącz w piłce halowej dziewcząt.
W tej kategorii do rywalizacji zgłosiły się drużyny z Gabonia, Barcic, SP 1 ze Starego Sącza i reprezentantki naszej szkoły.
Turniej odbywał się na zasadach rywalizacji „każdy z każdym”.
Zawodniczki naszej szkoły okazały się najlepsze w tej rywalizacji, wygrywając wszystkie swoje mecze. Dzięki temu sukcesowi wywalczyły prawo startu w zawodach wyższego stopnia.
Kilka dni później ( 12.10.2023 ) nasze zawodniczki przystąpiły do rywalizacji w zawodach międzygminnych. Na hali sportowej w Rytrze również okazały się najlepsze pokonując drużyny z Rytra, Piwnicznej i Zarzecza.
Dzięki temu wynikowi wywalczyły prawo startu w zawodach powiatowych, które odbędą się 17.10 2023 w Marcinkowicach.
Szkołę reprezentowały: Oświęcimka Katarzyna, Piątkowska Maja, Caban Klara, Siwak Wiktoria, Rogalska Anna, Chorążewski Julia, Jop Natalia, Piątkowska Liliana, Dyrek Weronika, Janecka Patrycja

Opiekunem drużyny podczas tych zawodów był Rejowski Maciej.