Erasmus+ ABIS… Spotkanie online koordynatorów projektu Against Bullying for a Better Inclusion in Schools

We środę 8. kwietnia koordynatorzy ze szkół partnerskich spotkali się online by omówić sytuację, która uniemożliwiła organizację wyjazdu do Tirlisua w Rumunii w ramach drugiej mobilności zaplanowanej w projekcie na 5 dni od 29.03 do 03.04.

Ponadto podczas spotkania omówione zostały działania, które zostały wykonane do tej pory począwszy od stycznia br. Sprawozdania z wszelkich działań, które muszą zostać wykonane w ramach otrzymanego dofinansowania z funduszu Erasmus+ są zamieszczane na platformie etwinningowej projektu twinspace. Dostęp do niej mają uczniowie, którzy zadeklarowali chęć aktywnego brania udziału w projekcie.

Kolejnym punktem spotkania była dyskusja na temat działań, które zostaną podjęte w kwietniu i maju.