Zawody Międzygminne w Siatkówkę Dziewcząt i Chłopców

Dnia 20.02.2023 na hali sportowej w Piwnicznej odbyły się zawody międzygminne w ramach Igrzysk Młodzieży w Piłce Siatkowej .

Do rywalizacji w kategorii dziewcząt zgłosiły się zespoły ze szkoły z Piwnicznej, Zagorzyna i SP 2 Stary Sącz. Nasze zawodniczki wygrały swoje dwa mecze i zajmując 1 miejsce uzyskały prawo startu w zawodach powiatowych. Szkołę w tej kategorii reprezentowały: Kurnyta Kamila, Zaremba Zuzanna, Gargula Natalia, Wajnert Julia, Damasiewicz Wiktoria, Ruman Wiktoria, Ziemianek Natalia.

Trenerem zwycięskiej drużyny był Janusz Pasiut.

Wśród chłopców rywalizowali zawodnicy z: Jazowska, Piwnicznej i nasi uczniowie. Reprezentacja SP 2 w Starym Sączu po wygraniu pierwszego meczu z kolegami z Jazowska, musiała w kolejnym starciu uznać wyższość zawodników z Piwnicznej. W ostatecznym rozrachunku całość zawodów wygrała Piwniczna, SP2 Stary Sącz zajęła 2 miejsce a 3 przypadło zawodnikom z Jazowska.

W składzie naszej kadry grali: Mamala Filip, Kucia Michał, Szczypta Bartosz, Marczyk Jan, Sekuła Oskar, Hejmej Sebastian, Król Łukasz. Opiekunem drużyny był Maciej Rejowski.