‘WELCOME TO 1ST GRADE’, czyli zajęcia z języka angielskiego w dniu ślubowania klas pierwszych

We wtorek, 13 października odbywało się ślubowanie klas pierwszych w naszej szkole, stąd również i zajęcia z języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych przybrały tego dnia wyjątkowy charakter.

Pierwszoklasiści z kl. 1a oraz z kl. 1b pracowali nad projektem plastyczno-językowym Welcome to 1st grade, w trakcie którego w języku angielskim zostali przez nauczyciela oficjalnie powitani w klasie pierwszej. Kolorowali literki na pamiątkowych dyplomach ‘I am a first grader’- Jestem pierwszoklasistą, które otrzymali od nauczyciela języka angielskiego. I wszyscy uczniowie podczas prezentacji swoich dyplomów w klasie z dumą i uśmiechem na twarzy trzymali swoje wielobarwne prace, powtarzając radośnie w języku angielskim- I am a first grader. Była też okazja do tego, aby w formie plastycznej przedstawić swoje ulubione chwile w szkole, w trakcie pracy nad projektem pt. „My favourite time of the school day”.

Pani Beata Damasiewicz, nauczyciel języka angielskiego w klasie 1a i 1b życzy wszystkim pierwszoklasistom tego, by każde ich spotkanie z językiem angielskim było wielką niezapomnianą przygodą, które dostarcza samych radosnych chwil i nowych językowych umiejętności. Good luck!