IX edycja WALENTYNKOWEGO KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ O MIŁOŚCI

Luty to miesiąc zakochanych a miłość można pokazać na wiele sposobów. Jednym z nich jest wyśpiewanie swoich uczuć. Taki sposób zaprezentowali nasi uczniowie biorąc udział w IX edycji WALENTYNKOWEGO KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ O MIŁOŚCI zorganizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Rakoczy. Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne tegoroczna edycja konkursu odbyła się w wersji online.

Celem imprezy jest popularyzacja uczenia się języków obcych poprzez śpiewanie i analizę tekstów piosenek obcojęzycznych oraz kształtowanie umiejętności autoprezentacji i reprezentowania swojej szkoły.

Nasi wykonawcy okazali się jednymi z najmłodszych uczestników konkursu, jednakże otrzymaliśmy dodatkową opinię od organizatorów, że wykonanie utworów przez naszych uczniów również było na wysokim poziomie. Jednakże z powodu sporej konkurencji nie udało im zakwalifikować się do pierwszej trójki.

Zobaczmy występy naszych uczniów:

Antonina Sowińska – Can’t help falling in love (Elvis Presley)

Alex Barszczyk – Sugar, sugar (The Archies)

Emilia Nowak – Lose you to love me (Selena Gomez)