Innowacja z języka angielskiego The School News – Chronicles of 2023/2024 KONKURS NA CZOŁÓWKĘ WIADOMOŚCI

W związku z rozpoczęciem innowacyjnego projektu „The School News” zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie na stworzenie tzw. „czołówki”, czyli ekranu początkowego szkolnej kroniki filmowej.

Nasza kronika będzie prowadzona w języku angielskim a wiadomości będą dotyczyć działań organizowanych w naszej szkole.

Zwycięski projekt zobaczymy w każdym odcinku wiadomości.

Wymagania:

W „czołówce” muszą pojawić się poniższe elementy:

• nazwa projektu: The School News – Chronicles of 2023/2024 – szkolna kronika filmowa
  • pełna nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego

Ocenie podlegać będzie kreatywność, ujęcie wszystkich wymaganych elementów a także jakość dostarczonego materiału.

W przypadku niespełniania przez prace konkursowe wymogów wskazanych powyżej, organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu.

Nagrody czekają!!!

Termin: do 17 listopada

prace konkursowe należy dostarczyć do p. Obrzud na podpisanym pendrivie

Koordynatorzy innowacji:
Beata Damasiewicz