ERASMUS DAYS – KONKURS

W związku z obchodzonymi Dniami Erasmusa zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie.
Wszystkie odpowiedzi można odszukać na stronie internetowej naszej szkoły www.sp2.starysacz.org.pl

Pytania i kilka informacji na temat projektu Erasmus+, w którym brali udział uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły znajdują się również na gazetce ściennej przy sali nr 11.

1. Z jakich miejscowości i krajów pochodzą partnerzy projektu Against Bullying for a Better Inclusion in Schools?
  2. Kiedy (podaj dokładny przedział czasowy) odbyło się spotkanie uczniów ze szkół partnerskich w naszej szkole?
  3. Jakie dwie odznaki jakości otrzymała nasza szkoła za organizację projektu Erasmus+ ABIS?
  4. Kiedy i w jaki sposób świętowaliśmy Turecki Dzień Dziecka?
  5. Opisz jak wygląda i z której szkoły pochodzi maskotka projektu Erasmus+ ABIS?
    a) czyja maskotka wygrała konkurs w naszej szkole? (dla przypomnienia była to biała sówka).

Odpowiedzi na podpisanych kartkach proszę przekazywać p. Agnieszce Obrzud, koordynatorowi projektu Erasmus+ ABIS w naszej szkole.

Termin: 27.10.2023