Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” zakończona

21.09.2023 roku wolontariuszki naszej szkoły – uczennice klasy 7A Emilia, Julia, Ecaterina i Antosia wraz opiekunkami Małgorzatą Koszyk i Haliną Madziar odwiedziły Niepubliczne Przedszkole „Pszczółka Maja”, by uroczyście wręczyć Certyfikat potwierdzający nasz wspólny udział w ogólnopolskiej akcji promującej książkę i czytanie „Jak nie czytam, jak czytam”. Organizatorem akcji jest miesięcznik „Biblioteka w szkole”, który poinformował, iż w czerwcowej akcji wzięło udział 313 tysięcy czytających. Cieszymy się, że kolejny już raz mogliśmy stanowić małą cząstkę w tym dużym, czytelniczym przedsięwzięciu. Mieliśmy też okazję złożyć życzenia i przekazać słodycze dzieciom, bowiem dzień wcześniej obchodzili swoje święto – Dzień Przedszkolaka. Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia miejmy nadzieję w czerwcu podczas VI edycji akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.