Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Słowackiego w Starym Sączu na rok szkolny 2023/2024

Dyrektor informuje rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 , że w roku szkolnym 2023/2024 zmiany objęły zapewnienie bezpłatnych podręczników i ćwiczeń przeznaczonych do obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego uczniom klas I – VIII Szkoły Podstawowej.
W czerwcu lub wrześniu uczniowie w/w klas otrzymają od szkoły bezpłatne materiały:
– podręczniki będą gromadzone w bibliotece szkolnej, która będzie je uczniom wypożyczać na cały rok szkolny,
– materiały ćwiczeniowe będą przekazywane uczniom i staną się ich własnością.
Należy jednak pamiętać, że książki mają być użytkowane przez kolejnych uczniów przez trzy lata.
Dlatego wydaje się być konieczne zapoznanie rodziców i uczniów z konsekwencjami zniszczeń wypożyczonych książek oraz zintensyfikowanie działań związanych z zagadnieniem szanowania rzeczy otrzymanych – wypożyczonych, nie swoich.

>>WYKAZ OBOWIĄZUJĄCYCH PODRĘCZNIKÓW DLA UCZNIÓW
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. J. SŁOWACKIEGO W STARYM SĄCZU