Przygoda z teatrem w języku angielskim w klasach trzecich

Uczniowie z klas trzecich w roku szkolnym 2022/23 świetnie poradzili sobie z teatralnym zadaniem w języku angielskim. Wykazali się dużym zaangażowaniem odgrywając z pamięci wybrane przez siebie role w mini-przedstawieniach w języku angielskim pt. What’s the matter, Tiger? Nie zabrakło im również kreatywności i umiejętności aktorskich.

W przygotowanych zespołowo scenkach teatralnych uczniowie wcielali się w różne zwierzęta- bohaterów naszych inscenizacji. Koledzy i koleżanki w klasie 3a oraz w klasie 3b oklaskami nagradzali każde z mini-przedstawień teatralnych w języku angielskim.

Wielkie brawa dla naszych najmłodszych aktorów za umiejętności językowe i odwagę! Wszystkim trzecioklasistom życzymy wielu sukcesów językowych w klasie czwartej

zapraszamy do galerii zdjęć