Erasmus+ ABIS – spotkanie koordynatorów projektu

We czwartek 12 grudnia odbyło się spotkanie online koordynatorów projektu Erasmus+ ABIS oraz partnerów projektu z platformy eTwinning. Spotkanie miało na celu podsumowanie mobilności, która miała miejsce w Tirlisua, w Rumunii w ostatnim tygodniu listopada.

Podczas spotkania obecni byli:

partnerzy projektu Erasmus+ ABIS:

Daniela Anamaria Pap z Rumunii (główny koordynator)

Ferhat Simsek z Turcji,

Catalin Ciubotariu z Rumuni,

Agnieszka Obrzud z naszej szkoły,

oraz partnerzy projektu z platformy eTwinning:

Hasan Turgay ÖZÇELİK z Turcji

Ionela Iliin z Rumunii
Berintan Carmen Daniela z Rumunii

Persida Toska z Albanii

Na spotkaniu wszyscy zgodzili się, iż zbliżające się święta są idealną okazją do tworzenia pięknych prac plastycznych. A więc zapadła decyzja, iż każda szkoła wysyła kartki z życzeniami noworocznymi do każdej ze szkół biorących udział w projekcie. Nasi uczniowie od najmłodszych do najstarszych zaangażowali się w to działanie i stworzyli autorskie projekty wykorzystując wszelkie dostępne materiały oraz różne techniki. Mamy nadzieję, iż kartki wykonane przez naszych partnerów dotrą do naszej szkoły przed świętami, a otwarcie kopert nastąpi wspólnie podczas spotkania online.

galeria zdjęć wszystkich koordynatorów projektu Erasmus+ ABIS

Ponadto przypominamy uczniom, którzy posiadają swój login i hasło do platformy eTwinning o wejście na swoje konto twinspace.etwinning.net